Brake Caliper MTB Bike Disc Brake Rear Alloy Bike Front F160/R140 Rear F180/R160 Rotor Disc Brake
(0 Reviews)
In stock
Sold By:
The Cyclist Shop
LD Items
Price:
₱638.00
Size:
Quantity:
(30 available)
Total Price:
Refund:
Share:
[Specifications] Type:Bike Front Rear Brake Caliper Material:aluminum alloy Features:MTB Disc Brake Pads Adjusting Tool, Disc Brake Rotor Alignment Tool Size about 8.5 * 5 * 4cm / 3.3 * 2.0 * 1.6in Special note: Please look at the installation hole distance, the installation hole distance is 51mm F160/R140: for the front 160mm Rotor Disc/rear 140mm Rotor Disc F180/R160: for the front 180mm Rotor Disc/rear 160mm Rotor Disc
There have been no reviews for this product yet.
Related Products
₱520.00
Wake Mountain Bike Handle Bar 780mm